Nationale Nachtvlindernacht 2007


Vrijdagavond 7 september organiseren onze vereniging in samenwerking met de Vereniging voor Natuur- en Vogelbescherming Noordwijk een nachtvlinderexcursie i.h.k.v. van de Nationale Nachtvlindernacht. Met behulp van een speciale nachtvlinderlamp worden de vlinders aangetrokken en vervolgens op naam gebracht.

Foto Casper Zuyderduyn

Locatie is de Willem van de Bergstichting in Noordwijk. Verzamelen is om 19.45 uur bij de Hoofdingang van de Berghstichting, bij de rotonde aan de Zwarteweg. Het aantal deelnemers is beperkt en vooraf aanmelden daarom noodzakelijk. Katwijkers kunnen zich aanmelden bij Casper Zuyderduyn telefoon: 06-15357216 email: casper.zuyderduyn@plantet.nl en voor de Noordwijkers kan dit bij Annelies Marijnis, telefoon overdag (werk) 071-3641436 of na 20.00 uur: 071-4025425  Meer informatie over de Nationale Nachtvlindernacht is te vinden op de website van de Vlinderstichting; www.vlinderstichting.nl